Műsor

február 22. - szombat
Eleven éjszaka 19:00 Szkéné Színház

Bemutató!

február 23. - vasárnap
Eleven éjszaka 19:00 Szkéné Színház
február 24. - hétfő
7 nap 11:00 Budapest
7 nap 17:00 Veszprém
február 26. - szerda
A gyáva 12:00 Kunszentmiklós
Soha, senkinek 12:30 Noszlop
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
február 27. - csütörtök
A gyáva 10:00 Budapest
A kézmosás fontosságáról 13:00 Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Székesfehérvár
február 28. - péntek
Ady/Petőfi 11:00 Budapest
A piszkosak 19:00 Debrecen
február 29. - szombat
Kalap 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
március 01. - vasárnap
Jó éjt, szomszéd! 19:30 Thália Színház
március 06. - péntek
Eleven éjszaka 19:00 Szkéné Színház
március 09. - hétfő
Kalap 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
március 10. - kedd
A halottember 19:00 Szkéné Színház
március 12. - csütörtök
Soha, senkinek 19:00 Szkéné Színház
március 16. - hétfő
7 nap 11:00 Budapest
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
március 17. - kedd
7 nap 11:00 Budapest
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
március 20. - péntek
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
március 23. - hétfő
7 nap 11:00 Ráckeve
március 25. - szerda
7 nap 11:00 Budapest
március 28. - szombat
Eleven éjszaka 19:00 Szkéné Színház
március 29. - vasárnap
A fajok eredete 16:00 Szkéné Színház
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
Kalap 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
március 30. - hétfő
7 nap 12:00 Veszprém
EztRád 19:00 Szkéné Színház
április 04. - szombat
Kutyaharapás 17:00 Szkéné Színház
Kutyaharapás 20:00 Szkéné Színház
április 05. - vasárnap
Kalap 00:00 Kaposvár
április 08. - szerda
Eleven éjszaka 19:00 Szkéné Színház
április 14. - kedd
Kalap 18:00 Várkert Bazár
április 15. - szerda
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
április 22. - szerda
Eleven éjszaka 19:00 Szkéné Színház
április 23. - csütörtök
EztRád 19:00 Szkéné Színház
április 26. - vasárnap
Kalap 20:00 B32 Galéria és Kultúrtér
április 30. - csütörtök
Eleven éjszaka 19:00 Szkéné Színház