Műsor

február 17. - szombat
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
február 20. - kedd
Mulatság 19:00 Thália Színház
Ady/Petőfi 19:30 Thália Színház
február 21. - szerda
Testvérest 19:00 Pécs, Zsolnay Központ
február 22. - csütörtök
Kivettem a fejemből egy gömböt 19:00 RS9 Színház
február 23. - péntek
Mulatság 19:00 Csömör
február 24. - szombat
A halottember 16:00 Kaposvár
A halottember 19:00 Kaposvár
február 28. - szerda
Soha, senkinek 10:00 Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
március 02. - péntek
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
március 03. - szombat
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
március 04. - vasárnap
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
március 05. - hétfő
Kutyaharapás 19:00 Dunaújváros
március 06. - kedd
Kutyaharapás 19:00 Dunaújváros
március 07. - szerda
Ady/Petőfi 12:45 Veszprém, Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola
Kutyaharapás 19:00 Dunaújváros
március 08. - csütörtök
A kézmosás fontosságáról 18:30 Székesfehérvár
Soha, senkinek 19:30 Thália Színház
március 12. - hétfő
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
március 13. - kedd
Ady/Petőfi 12:00 Budapest
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
március 14. - szerda
A halottember 19:00 Szkéné Színház
március 16. - péntek
Leonce és Léna 19:00 Szkéné Színház
március 17. - szombat
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
március 18. - vasárnap
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
március 19. - hétfő
EztRád 19:00 Szkéné Színház
március 20. - kedd
Leonce és Léna 19:00 Szkéné Színház
március 21. - szerda
Don Quijote 20:00 Szkéné Színház
március 22. - csütörtök
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
március 23. - péntek
Testvérest 19:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)
A halottember 20:30 Jászai Mari Színház (Tatabánya)

A Most fesztivál keretében. 

március 24. - szombat
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Kaszásdűlő
március 26. - hétfő
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
március 27. - kedd
A gyáva 19:30 Thália Színház
március 28. - szerda
EztRád 19:00 Kassa
március 29. - csütörtök
Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér