Műsor

augusztus 27. - hétfő
A piszkosak 18:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)

A Vidor Fesztivál keretében! 

A piszkosak 22:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)

A Vidor Fesztivál keretében! 

augusztus 30. - csütörtök
EztRád 19:30 Városmajori Szabadtéri Színpad
augusztus 31. - péntek
Kivettem a fejemből egy gömböt 18:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)

A Vidor Fesztivál keretében! 

Kivettem a fejemből egy gömböt 22:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)

A Vidor Fesztivál keretében! 

szeptember 06. - csütörtök
A kézmosás fontosságáról 12:30 Siófok

zártkörű előadás 

szeptember 12. - szerda
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház

!!bemutató!!

szeptember 13. - csütörtök
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
szeptember 15. - szombat
Kutyaharapás 15:00 Szkéné Színház
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
szeptember 16. - vasárnap
A fajok eredete 19:00 Pécs
szeptember 17. - hétfő
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
szeptember 18. - kedd
EztRád 17:00 Szkéné Színház

zártkörű előadás

EztRád 20:00 Szkéné Színház
szeptember 19. - szerda
Testvérest 19:00 Debrecen
szeptember 20. - csütörtök
A gyáva 19:00 Debrecen
A kézmosás fontosságáról 20:30 Debrecen
szeptember 22. - szombat
20:00 Karinthy Színház

Színházak éjszakája!!!

szeptember 24. - hétfő
A gyáva 11:00 Szeged
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
szeptember 26. - szerda
Kivettem a fejemből egy gömböt 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
szeptember 27. - csütörtök
A fajok eredete 17:00 Szkéné Színház

zártkörű előadás

A fajok eredete 20:00 Szkéné Színház
szeptember 30. - vasárnap
A halottember 19:00 Szkéné Színház
október 02. - kedd
A gyáva 11:00 Budapest
október 04. - csütörtök
Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
október 05. - péntek
A fajok eredete 19:00 Óbudai Kulturális Központ
október 06. - szombat
A halottember 19:00 Szkéné Színház
október 07. - vasárnap
A piszkosak 15:00 Karinthy Színház
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
október 09. - kedd
7 nap 18:00 B32 Galéria és Kultúrtér

munkabemutató

október 10. - szerda
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
október 11. - csütörtök
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház

15. előadás

október 13. - szombat
A gondnok 19:00 Pantomimteatern/Påfågeln (Stockholm)
október 16. - kedd
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
Soha, senkinek 19:30 Szkéné Színház
október 17. - szerda
EztRád 19:00 Szkéné Színház
október 18. - csütörtök
A gyáva 13:00
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
október 24. - szerda
A gyáva 19:30 Thália Színház

340. előadás

október 25. - csütörtök
Leonce és Léna 19:00 Szkéné Színház
október 27. - szombat
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
október 30. - kedd
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház