Archív műsor

2019 október 13. - vasárnap
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Playhouse Teater, Stockholm
2019 október 11. - péntek
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
A kézmosás fontosságáról 11:00 Balatonfűzfő
2019 október 09. - szerda
A piszkosak 20:00 Pécs
A piszkosak 17:30 Pécs
2019 október 08. - kedd
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2019 október 07. - hétfő
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
A kézmosás fontosságáról 11:00 Füzesabony
2019 október 06. - vasárnap
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2019 október 05. - szombat
Jó éjt, szomszéd! 19:00 Thália Színház
2019 október 04. - péntek
A kézmosás fontosságáról 19:30 Szeged
A gyáva 17:00 Kaba
2019 október 03. - csütörtök
Ady/Petőfi 20:00 Debrecen
A kézmosás fontosságáról 19:00 Debrecen
2019 október 02. - szerda
Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2019 október 01. - kedd
A gyáva 17:00 Tass
A gyáva 12:00 Szolnok
2019 szeptember 30. - hétfő
Ady/Petőfi 14:30 Noszlop
Ady/Petőfi 10:30 Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet
2019 szeptember 28. - szombat
Ady/Petőfi 11:00 Balatonszárszó
2019 szeptember 27. - péntek
Ady/Petőfi 19:00 Keszthely
2019 szeptember 26. - csütörtök
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
2019 szeptember 25. - szerda
EztRád 19:00 Debrecen
2019 szeptember 23. - hétfő
A kézmosás fontosságáról 20:00 Herceghalom
A gyáva 10:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2019 szeptember 22. - vasárnap
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2019 szeptember 21. - szombat
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2019 szeptember 20. - péntek
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
2019 szeptember 18. - szerda
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2019 szeptember 17. - kedd
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
Ady/Petőfi 15:00 Budapest
2019 szeptember 16. - hétfő
7 nap 17:30 Veszprém
2019 szeptember 11. - szerda
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2019 szeptember 07. - szombat
A gyáva 19:00 Székesfehérvár
2019 augusztus 02. - péntek
7 nap 18:00 Kisharsány
7 nap 15:00 Kisharsány
2019 augusztus 01. - csütörtök
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Beremend
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 15:00 Beremend
2019 július 31. - szerda
Jó éjt, szomszéd! 20:00 Nagyharsány
Jó éjt, szomszéd! 16:00 Nagyharsány
2019 július 28. - vasárnap
Testvérest 15:00 Művészetek Völgye
2019 június 20. - csütörtök
A piszkosak 19:00 Kőszeg

Esőnap június 21.

2019 június 11. - kedd
EztRád 19:00 Szolnok
2019 június 10. - hétfő
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2019 június 09. - vasárnap
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2019 június 02. - vasárnap
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2019 június 01. - szombat
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2019 május 31. - péntek
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
2019 május 30. - csütörtök
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
2019 május 29. - szerda
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2019 május 27. - hétfő
A gyáva 19:00 Budapest
A kézmosás fontosságáról 13:00 Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet
Soha, senkinek 09:30 Jurányi Ház
2019 május 26. - vasárnap
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2019 május 25. - szombat
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2019 május 24. - péntek
7 nap 13:00 Szentendre
2019 május 20. - hétfő
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
2019 május 17. - péntek
A fajok eredete 19:00 Kispest
7 nap 09:30 Budapest
2019 május 16. - csütörtök
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2019 május 15. - szerda
Jó éjt, szomszéd! 19:30 Thália Színház
2019 május 14. - kedd
Soha, senkinek 11:00 Debrecen
2019 május 13. - hétfő
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2019 május 11. - szombat
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
A fajok eredete 16:00 Szkéné Színház
2019 május 09. - csütörtök
A gyáva 19:00 Budapest
2019 május 08. - szerda
Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
A gyáva 13:00 Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet
2019 május 07. - kedd
Ady/Petőfi 19:00 Várkert Bazár
2019 május 06. - hétfő
A fajok eredete 19:00 Debrecen
2019 május 05. - vasárnap
Jó éjt, szomszéd! 19:30 Thália Színház
Jó éjt, szomszéd! 19:30 Thália Színház
2019 május 02. - csütörtök
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2019 április 30. - kedd
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
2019 április 29. - hétfő
Ady/Petőfi 20:15 Debrecen
Soha, senkinek 19:00 Debrecen
7 nap 11:00 Felsőtárkány
A gyáva 11:00 Eger
2019 április 26. - péntek
A kézmosás fontosságáról 18:00 Keszthely
2019 április 25. - csütörtök
A gyáva 13:00 Újpesti Bródy Imre Gimnázium
2019 április 24. - szerda
A kézmosás fontosságáról 20:00 Debrecen
A gyáva 19:00 Debrecen
2019 április 23. - kedd
Soha, senkinek 12:00 Noszlop
2019 április 18. - csütörtök
Jó éjt, szomszéd! 19:30 Thália Színház
2019 április 17. - szerda
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
7 nap 11:00 Ajka
2019 április 16. - kedd
EztRád 19:00 Szkéné Színház
7 nap 15:30 Budapest
Ady/Petőfi 13:30 Győr
7 nap 10:45 Győr
2019 április 15. - hétfő
7 nap 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
A gyáva 14:30 Zalaszentgrót
A gyáva 11:00 Keszthely
2019 április 13. - szombat
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
A piszkosak 15:00 Karinthy Színház
2019 április 12. - péntek
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
Nézőművészeti Főiskola 16:00 Centrál Színház
2019 április 11. - csütörtök
Soha, senkinek 19:00 Szkéné Színház
Ady/Petőfi 14:30 Pápa
Ady/Petőfi 11:30 Pápa
2019 április 10. - szerda
Soha, senkinek 11:00 Budaörs
2019 április 09. - kedd
A halottember 19:00 Szkéné Színház
Soha, senkinek 13:30 Veszprém
2019 április 08. - hétfő
A gyáva 12:00 Lenti
2019 április 06. - szombat
Jó éjt, szomszéd! 19:30 Thália Színház
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
2019 április 05. - péntek
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Kaszásdűlő
2019 április 04. - csütörtök
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
A gyáva 11:00 Stefánia Palota
2019 április 03. - szerda
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2019 április 02. - kedd
A gyáva 18:00 Kispest
A gyáva 12:00 Noszlop
2019 április 01. - hétfő
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
T 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
A gyáva 14:30 Budapest
T 11:00 Debrecen
2019 március 31. - vasárnap
Jó éjt, szomszéd! 19:30 Thália Színház
2019 március 28. - csütörtök
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
Ady/Petőfi 13:00 Czifra György Kulturális Központ
2019 március 27. - szerda
A gyáva 13:00 Zalaegerszeg
A gyáva 10:00 Zalaegerszeg
2019 március 26. - kedd
A gyáva 14:30 Nagykanizsa
A gyáva 11:00 Nagykanizsa
2019 március 25. - hétfő
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2019 március 24. - vasárnap
Mulatság 19:30 Thália Színház
2019 március 23. - szombat
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
A piszkosak 15:00 Karinthy Színház
2019 március 21. - csütörtök
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2019 március 20. - szerda
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Jászai Mari Színház (Tatabánya)

A MOSTFESZT keretében! 

2019 március 19. - kedd
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2019 március 18. - hétfő
A gyáva 14:30 Budapest
2019 március 15. - péntek
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Debrecen
2019 március 14. - csütörtök
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Debrecen
2019 március 13. - szerda
A piszkosak 19:00 Kassa
2019 március 12. - kedd
A gyáva 18:00 Budapest
A gyáva 15:00 Budapest
2019 március 10. - vasárnap
A halottember 19:00 Szkéné Színház

Elmarad!

Helyette: A lány, aki hozott lélekből dolgozott 

2019 március 09. - szombat
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2019 március 08. - péntek
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2019 március 07. - csütörtök
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
Soha, senkinek 10:45 Waldorf Gimnázium, Nemesvámos
2019 március 06. - szerda
A gyáva 19:30 Thália Színház
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
2019 március 05. - kedd
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2019 március 04. - hétfő
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2019 március 03. - vasárnap
Testvérest 19:00 Debrecen
2019 március 02. - szombat
Jó éjt, szomszéd! 19:30 Thália Színház

Elmarad! 

2019 március 01. - péntek
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2019 február 28. - csütörtök
Jó éjt, szomszéd! 19:30 Thália Színház
2019 február 25. - hétfő
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
2019 február 24. - vasárnap
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
A piszkosak 15:00 Karinthy Színház
2019 február 23. - szombat
A halottember 19:00 Szkéné Színház

Elmarad! 

2019 február 22. - péntek
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
Ady/Petőfi 19:00 Óbudai Kulturális Központ
2019 február 21. - csütörtök
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Gyulai Várszínház
2019 február 20. - szerda
Soha, senkinek 19:30 Szkéné Színház
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
A gyáva 15:00 Budapest
2019 február 19. - kedd
Jó éjt, szomszéd! 19:30 Thália Színház
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
2019 február 18. - hétfő
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2019 február 16. - szombat
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2019 február 15. - péntek
A fajok eredete 19:00 Csömör
2019 február 14. - csütörtök
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
A kézmosás fontosságáról 13:00 Czifra György Kulturális Központ
2019 február 13. - szerda
A kézmosás fontosságáról 18:00 Thália Színház
2019 február 09. - szombat
Kivettem a fejemből egy gömböt 19:00 Debrecen
2019 február 08. - péntek
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
2019 február 06. - szerda
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
7 nap 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2019 február 05. - kedd
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2019 február 01. - péntek
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
2019 január 31. - csütörtök
A halottember 19:00 Szkéné Színház
7 nap 14:15 Trefort Ágoston Gyakorlóiskola (Budapest)
T 12:00 Szolnok
2019 január 30. - szerda
7 nap 10:00 Budapest
2019 január 29. - kedd
Kivettem a fejemből egy gömböt 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2019 január 28. - hétfő
T 12:00 Békéscsaba
2019 január 26. - szombat
Testvérest 19:00 Debrecen
2019 január 25. - péntek
Jó éjt, szomszéd! 19:30 Thália Színház
7 nap 15:00 Budapest
2019 január 24. - csütörtök
Ady/Petőfi 19:30 Thália Színház
T 13:00 Czifra György Kulturális Központ
A gyáva 10:00 Budapest
2019 január 23. - szerda
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2019 január 22. - kedd
Soha, senkinek 19:30 Szkéné Színház
A fajok eredete 19:00 Szeged
2019 január 21. - hétfő
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
T 11:00 Tiszakécske
2019 január 20. - vasárnap
A piszkosak 15:00 Érd
2019 január 19. - szombat
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Inárcs
2019 január 18. - péntek
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
Testvérest 19:00 Debrecen
2019 január 17. - csütörtök
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Erzsébetligeti Színház
Ady/Petőfi 12:00 Budai Nagy Antal Gimnázium, Budapest
2019 január 16. - szerda
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
2019 január 15. - kedd
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Debrecen
2019 január 14. - hétfő
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Debrecen
2019 január 13. - vasárnap
Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2019 január 12. - szombat
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
2019 január 11. - péntek
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2019 január 10. - csütörtök
A gyáva 19:30 Thália Színház
A kézmosás fontosságáról 14:00 Budapest
2019 január 09. - szerda
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
A gyáva 10:30 Budapest
2019 január 08. - kedd
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2019 január 07. - hétfő
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2019 január 06. - vasárnap
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 20:00 Szkéné Színház
Jó éjt, szomszéd! 19:30 Thália Színház
2018 december 31. - hétfő
A piszkosak 20:00 Karinthy Színház
A piszkosak 17:00 Karinthy Színház
2018 december 30. - vasárnap
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
A fajok eredete 16:00 Szkéné Színház
2018 december 29. - szombat
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2018 december 27. - csütörtök
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
2018 december 20. - csütörtök
A gyáva 13:00 Győr
A gyáva 10:00 Győr
2018 december 18. - kedd
A gyáva 19:30 Thália Színház
2018 december 17. - hétfő
Ady/Petőfi 18:00 Thália Színház
2018 december 16. - vasárnap
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
2018 december 15. - szombat
Jó éjt, szomszéd! 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2018 december 14. - péntek
Jó éjt, szomszéd! 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér

!!!bemutató!!!

2018 december 08. - szombat
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
2018 december 07. - péntek
Caligula helytartója 19:00 Szkéné Színház
2018 december 06. - csütörtök
EztRád 19:00 Szkéné Színház
Soha, senkinek 13:00 Újpesti Bródy Imre Gimnázium
A gyáva 10:30 Móricz Zsigmond Gimnázium (Budapest)
2018 december 05. - szerda
Kivettem a fejemből egy gömböt 19:00 Miskolc
2018 december 04. - kedd
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
2018 december 03. - hétfő
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2018 december 02. - vasárnap
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2018 december 01. - szombat
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
A piszkosak 15:00 Karinthy Színház
2018 november 30. - péntek
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2018 november 29. - csütörtök
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
A gyáva 11:00 Ajka
2018 november 28. - szerda
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
T 12:00 Bicske
2018 november 27. - kedd
Soha, senkinek 19:00 Szkéné Színház
2018 november 25. - vasárnap
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
Nézőművészeti Főiskola 16:00 Centrál Színház
2018 november 24. - szombat
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
A piszkosak 15:00 Karinthy Színház
2018 november 23. - péntek
Leonce és Léna 19:00 Szkéné Színház

Utolsó előadás. 

2018 november 22. - csütörtök
A kézmosás fontosságáról 17:00 Balatonfüred

Zártkörű előadás.

2018 november 20. - kedd
A piszkosak 19:00 Komló
2018 november 18. - vasárnap
Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2018 november 17. - szombat
A kézmosás fontosságáról 14:00 Budapest

Zártkörű előadás. 

2018 november 15. - csütörtök
Nézőművészeti Főiskola 20:00 Marosvásárhely
Nézőművészeti Főiskola 17:00 Marosvásárhely
Soha, senkinek 13:00 Czifra György Kulturális Központ
2018 november 14. - szerda
Soha, senkinek 10:00 MU Színház
2018 november 13. - kedd
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2018 november 12. - hétfő
7 nap 13:30 Cegléd
2018 november 11. - vasárnap
A gyáva 11:00 Szolnok
2018 november 10. - szombat
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Klauzál Gábor Budafok-Tétényi Művelődési Központ
T 10:00 Keszthely
2018 november 09. - péntek
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2018 november 08. - csütörtök
Ady/Petőfi 19:30 Thália Színház
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
T 12:00 Dunaújváros
2018 november 07. - szerda
A gyáva 17:00 Tiszakécske
A gyáva 12:00 Tiszakécske
2018 november 06. - kedd
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2018 november 05. - hétfő
7 nap 19:30 B32 Galéria és Kultúrtér

!!bemutató!! 

Nehéz 19:00 Szkéné Színház
2018 november 04. - vasárnap
EztRád 19:00 Szkéné Színház
EztRád 16:00 Szkéné Színház
2018 november 03. - szombat
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 16:00 Szkéné Színház
2018 november 02. - péntek
A fajok eredete 19:00 Gúta
2018 október 30. - kedd
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2018 október 27. - szombat
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2018 október 25. - csütörtök
Leonce és Léna 19:00 Szkéné Színház
2018 október 24. - szerda
A gyáva 19:30 Thália Színház

340. előadás

2018 október 18. - csütörtök
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
A gyáva 13:00 Czifra György Kulturális Központ
2018 október 17. - szerda
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2018 október 16. - kedd
Soha, senkinek 19:30 Szkéné Színház
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2018 október 13. - szombat
A gondnok 19:00 Pantomimteatern/Påfågeln (Stockholm)
2018 október 11. - csütörtök
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház

15. előadás

2018 október 10. - szerda
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
2018 október 09. - kedd
7 nap 18:00 B32 Galéria és Kultúrtér

munkabemutató

2018 október 07. - vasárnap
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
A piszkosak 15:00 Karinthy Színház
2018 október 06. - szombat
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2018 október 05. - péntek
A fajok eredete 19:00 Óbudai Kulturális Központ
2018 október 04. - csütörtök
Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2018 október 02. - kedd
A gyáva 11:00 Budapest
2018 szeptember 30. - vasárnap
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2018 szeptember 27. - csütörtök
A fajok eredete 20:00 Szkéné Színház
A fajok eredete 17:00 Szkéné Színház

zártkörű előadás

2018 szeptember 26. - szerda
Kivettem a fejemből egy gömböt 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2018 szeptember 24. - hétfő
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
A gyáva 11:00 Szeged
2018 szeptember 20. - csütörtök
A kézmosás fontosságáról 20:30 Debrecen
A gyáva 19:00 Debrecen
2018 szeptember 19. - szerda
Testvérest 19:00 Debrecen
2018 szeptember 18. - kedd
EztRád 20:00 Szkéné Színház
EztRád 17:00 Szkéné Színház

zártkörű előadás

2018 szeptember 17. - hétfő
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2018 szeptember 16. - vasárnap
A fajok eredete 19:00 Pécs
2018 szeptember 15. - szombat
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
Kutyaharapás 15:00 Szkéné Színház
2018 szeptember 13. - csütörtök
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház
2018 szeptember 12. - szerda
A lány, aki hozott lélekből dolgozott 19:00 Szkéné Színház

!!bemutató!!

2018 szeptember 06. - csütörtök
A kézmosás fontosságáról 12:30 Siófok

zártkörű előadás 

2018 augusztus 31. - péntek
Kivettem a fejemből egy gömböt 22:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)

A Vidor Fesztivál keretében! 

Kivettem a fejemből egy gömböt 18:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)

A Vidor Fesztivál keretében! 

2018 augusztus 30. - csütörtök
EztRád 19:30 Városmajori Szabadtéri Színpad
2018 augusztus 27. - hétfő
A piszkosak 22:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)

A Vidor Fesztivál keretében! 

A piszkosak 18:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)

A Vidor Fesztivál keretében! 

2018 augusztus 02. - csütörtök
Kivettem a fejemből egy gömböt 21:00 Nagyharsány
2018 július 29. - vasárnap
Kivettem a fejemből egy gömböt 15:00 Művészetek Völgye
2018 június 24. - vasárnap
A halottember 20:00 Zsámbék
2018 június 22. - péntek
A kézmosás fontosságáról 16:00 Fishing on Orfű
2018 június 20. - szerda
A fajok eredete 19:00 Dunaszerdahely
A kézmosás fontosságáról 18:00 Budapest
A kézmosás fontosságáról 14:00 Hévíz
2018 június 19. - kedd
A kézmosás fontosságáról 18:00 Budakalász
2018 június 16. - szombat
A fajok eredete 19:00 Komárom
2018 június 10. - vasárnap
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2018 június 09. - szombat
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2018 június 08. - péntek
A gondnok 19:00 Győr - Menház Színpad
2018 június 02. - szombat
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2018 június 01. - péntek
Testvérest 17:30 Balatonfüred
2018 május 28. - hétfő
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2018 május 25. - péntek
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2018 május 19. - szombat
A kézmosás fontosságáról 14:00 Hatvan
2018 május 18. - péntek
Leonce és Léna 19:00 Szkéné Színház
2018 május 17. - csütörtök
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2018 május 16. - szerda
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2018 május 15. - kedd
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2018 május 12. - szombat
Leonce és Léna 19:00 Szkéné Színház
2018 május 11. - péntek
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
A gyáva 11:00 Szombathely
2018 május 09. - szerda
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2018 május 08. - kedd
A gondnok 19:00 Győr - Menház Színpad
2018 május 07. - hétfő
EztRád 19:30 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)
2018 május 06. - vasárnap
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
Nézőművészeti Főiskola 15:00 Centrál Színház
2018 május 05. - szombat
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2018 május 04. - péntek
A gyáva 18:00 Budapest
2018 május 03. - csütörtök
A gyáva 10:45 Tiszakécske
2018 május 01. - kedd
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2018 április 28. - szombat
Leonce és Léna 19:00 Szkéné Színház
2018 április 27. - péntek
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2018 április 26. - csütörtök
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2018 április 25. - szerda
A gondnok 19:00 Győr - Menház Színpad
2018 április 24. - kedd
Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2018 április 23. - hétfő
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
2018 április 21. - szombat
A piszkosak 15:00 Karinthy Színház
2018 április 17. - kedd
A gyáva 11:00 Waldorf Gimnázium, Nemesvámos
2018 április 16. - hétfő
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2018 április 15. - vasárnap
Kutyaharapás 20:00 Szkéné Színház
A piszkosak 15:00 Karinthy Színház
2018 április 13. - péntek
Testvérest 19:00 Komló
2018 április 11. - szerda
Mulatság 19:00 Thália Színház
2018 április 09. - hétfő
A gyáva 12:45 Lukács Sándor Szakközépiskola
A gyáva 09:45 Lukács Sándor Szakközépiskola
2018 április 08. - vasárnap
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
2018 április 07. - szombat
Testvérest 19:00 Szendehely
2018 április 06. - péntek
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2018 április 05. - csütörtök
Leonce és Léna 19:00 Szkéné Színház
2018 április 04. - szerda
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2018 március 29. - csütörtök
Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2018 március 28. - szerda
EztRád 19:00 Kassa
2018 március 27. - kedd
A gyáva 19:30 Thália Színház
2018 március 26. - hétfő
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2018 március 24. - szombat
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Kaszásdűlő
2018 március 23. - péntek
A halottember 20:30 Jászai Mari Színház (Tatabánya)

A Most fesztivál keretében. 

Testvérest 19:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)
2018 március 22. - csütörtök
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
A gyáva 14:00 Fonyód- Alsóbélatelep
A gyáva 11:00 Balatonboglár
2018 március 21. - szerda
Don Quijote 20:00 Szkéné Színház
2018 március 20. - kedd
Leonce és Léna 19:00 Szkéné Színház
A gyáva 12:00 Somogyvár
2018 március 19. - hétfő
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2018 március 18. - vasárnap
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
2018 március 17. - szombat
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2018 március 16. - péntek
Leonce és Léna 19:00 Szkéné Színház
2018 március 14. - szerda
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2018 március 13. - kedd
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
Ady/Petőfi 12:00 Budapest
2018 március 12. - hétfő
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2018 március 08. - csütörtök
Soha, senkinek 19:30 Thália Színház
A kézmosás fontosságáról 18:30 Székesfehérvár
2018 március 07. - szerda
Kutyaharapás 19:00 Dunaújváros
Ady/Petőfi 12:45 Veszprém, Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola
2018 március 06. - kedd
Kutyaharapás 19:00 Dunaújváros
2018 március 05. - hétfő
Kutyaharapás 19:00 Dunaújváros
2018 március 04. - vasárnap
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2018 március 03. - szombat
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2018 március 02. - péntek
A piszkosak 19:00 Karinthy Színház
2018 február 28. - szerda
Soha, senkinek 10:00 Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
2018 február 24. - szombat
A halottember 19:00 Kaposvár
A halottember 16:00 Kaposvár

ELMARAD! 

2018 február 23. - péntek
Mulatság 19:00 Csömör
2018 február 22. - csütörtök
Kivettem a fejemből egy gömböt 19:00 RS9 Színház
2018 február 21. - szerda
Testvérest 19:00 Pécs, Zsolnay Központ
2018 február 20. - kedd
Ady/Petőfi 19:30 Thália Színház
Mulatság 19:00 Thália Színház
2018 február 17. - szombat
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2018 február 16. - péntek
Leonce és Léna 19:00 Szkéné Színház
2018 február 15. - csütörtök
A gondnok 19:00 Győr - Menház Színpad
2018 február 14. - szerda
Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2018 február 13. - kedd
Soha, senkinek 14:00 Pécs
Soha, senkinek 11:15 Pécs
2018 február 11. - vasárnap
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2018 február 10. - szombat
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)
2018 február 09. - péntek
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
2018 február 08. - csütörtök
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2018 február 07. - szerda
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
Soha, senkinek 13:00 Eger
Soha, senkinek 10:00 Eger
2018 február 06. - kedd
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2018 február 05. - hétfő
Leonce és Léna 19:00 Szkéné Színház
2018 február 04. - vasárnap
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2018 január 31. - szerda
A gondnok 18:30 Jászberény
2018 január 30. - kedd
Soha, senkinek 19:30 Thália Színház

Ötvenedik előadás! 

Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
2018 január 29. - hétfő
EztRád 19:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)
2018 január 28. - vasárnap
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2018 január 27. - szombat
Kivettem a fejemből egy gömböt 19:00 RS9 Színház
2018 január 26. - péntek
Leonce és Léna 20:00 Szkéné Színház
Leonce és Léna 17:00 Szkéné Színház
2018 január 25. - csütörtök
T 12:15 Orosháza
2018 január 24. - szerda
A gyáva 19:30 Thália Színház
2018 január 23. - kedd
A gondnok 19:00 Győr
Soha, senkinek 13:00 Cegléd
2018 január 22. - hétfő
A gyáva 00:00 Tiszakécske
2018 január 20. - szombat
Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
A halottember 16:00 Szkéné Színház
2018 január 19. - péntek
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2018 január 18. - csütörtök
A fajok eredete 19:00 Erzsébetligeti Színház
2018 január 17. - szerda
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2018 január 16. - kedd
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2018 január 15. - hétfő
Caligula helytartója 19:00 Szkéné Színház
2018 január 11. - csütörtök
Testvérest 19:00 Miskolc
2018 január 10. - szerda
EztRád 20:00 Pécs
EztRád 17:00 Pécs
2018 január 09. - kedd
EztRád 19:00 Pécs
2018 január 07. - vasárnap
Kutyaharapás 19:00 Szombathely
2018 január 06. - szombat
Leonce és Léna 19:00 Szkéné Színház
2017 december 31. - vasárnap
Nézőművészeti Főiskola 20:00 Szkéné Színház
Nézőművészeti Főiskola 17:00 Szkéné Színház
2017 december 27. - szerda
Kutyaharapás 19:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)
2017 december 20. - szerda
Soha, senkinek 19:00 Szkéné Színház
Kivettem a fejemből egy gömböt 19:00 RS9 Színház
2017 december 18. - hétfő
Soha, senkinek 12:00 Arany János Gimnázium (Budapest)
A kézmosás fontosságáról 10:00 Győr
2017 december 17. - vasárnap
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2017 december 16. - szombat
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2017 december 14. - csütörtök
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2017 december 13. - szerda
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2017 december 10. - vasárnap
Leonce és Léna 19:00 Szkéné Színház
2017 december 09. - szombat
Leonce és Léna 19:00 Szkéné Színház

Bemutató! 

2017 november 30. - csütörtök
EztRád 19:00 Erzsébetligeti Színház
2017 november 29. - szerda
Betörő az albérlőm 19:00 Madách Színház
A kézmosás fontosságáról 18:00 Győr
Mario és a varázsló 17:00 Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház
2017 november 27. - hétfő
Ady/Petőfi 19:30 Thália Színház
2017 november 26. - vasárnap
Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
A halottember 19:00 Szkéné Színház
A halottember 16:00 Szkéné Színház
2017 november 25. - szombat
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
2017 november 24. - péntek
A fajok eredete 18:30 A38

30Y-al közös rendezvény! 

2017 november 23. - csütörtök
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
Klamm háborúja 17:00 Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház
T 12:00 Arany János Gimnázium (Budapest)
2017 november 22. - szerda
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2017 november 21. - kedd
A gyáva 18:00 Szeged
T 13:00
2017 november 20. - hétfő
A gondnok 19:00 Győr
2017 november 17. - péntek
Ady/Petőfi 20:00 Gárdony
2017 november 16. - csütörtök
Caligula helytartója 19:00 Szkéné Színház
Betörő az albérlőm 19:00 Madách Színház
2017 november 15. - szerda
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
T 19:00 Pápa
2017 november 14. - kedd
A fajok eredete 19:00 Budakalász
T 19:00 Pápa
Ma este megbukunk 19:00 Centrál Színház
Ady/Petőfi 09:00 Kempelen Farkas Gimnázium
2017 november 13. - hétfő
T 19:00 Pápa
Pletykafészek 19:00 Centrál Színház
A kézmosás fontosságáról 15:00 Budapest
2017 november 12. - vasárnap
Ma este megbukunk 19:00 Centrál Színház
Ma este megbukunk 15:00 Centrál Színház
2017 november 11. - szombat
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
A kutya különös esete az éjszakában 19:00 Centrál Színház
2017 november 10. - péntek
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
A gyáva 12:00 Tiszavasvári
2017 november 09. - csütörtök
Pletykafészek 19:00 Centrál Színház
A gyáva 14:00 Budapest
2017 november 08. - szerda
Vakság 18:00 K11 - Budapest

A Feldmár Intézet szervezésében. 

Soha, senkinek 12:00 Arany János Gimnázium (Budapest)
A gyáva 10:00 MU Színház
2017 november 07. - kedd
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
2017 november 06. - hétfő
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2017 november 05. - vasárnap
Mulatság 19:00 Thália Színház
Kivettem a fejemből egy gömböt 19:00 RS9 Színház
Egy élet háromszor 15:00 Rózsavölgyi Szalon
2017 november 04. - szombat
A gondnok 19:00 Miskolc
2017 november 03. - péntek
A gyáva 18:00 Miskolc
2017 november 02. - csütörtök
Testvérest 19:00 Gyulai Várszínház
2017 november 01. - szerda
Szégyen 19:00 Trafó
2017 október 30. - hétfő
A gyáva 17:30 Székesfehérvár
2017 október 29. - vasárnap
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
2017 október 28. - szombat
A gondnok 19:00 Győr - Menház Színpad
2017 október 25. - szerda
Mulatság 19:00 Thália Színház
2017 október 24. - kedd
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Kiskunhalas
A kézmosás fontosságáról 10:00 Gödöllő
2017 október 20. - péntek
Ady/Petőfi 14:00 Gödöllő
2017 október 19. - csütörtök
A kézmosás fontosságáról 17:30 Szolnok
2017 október 18. - szerda
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2017 október 17. - kedd
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2017 október 16. - hétfő
Soha, senkinek 19:30 Thália Színház
2017 október 14. - szombat
Vakság 19:00 Scenen, Pipersgatan 4. (Stockholm)
A kézmosás fontosságáról 14:00 Orosháza
2017 október 11. - szerda
Caligula helytartója 19:00 Szkéné Színház
2017 október 10. - kedd
A gyáva 19:30 Thália Színház
2017 október 08. - vasárnap
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
2017 október 07. - szombat
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
Kutyaharapás 16:00 Szkéné Színház
2017 október 06. - péntek
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
Ady/Petőfi 14:00 Trefort Ágoston Gyakorlóiskola (Budapest)
2017 október 05. - csütörtök
EztRád 19:00 Szkéné Színház
A kézmosás fontosságáról 12:00 Budapest
2017 október 04. - szerda
Testvérest 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2017 október 01. - vasárnap
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
2017 szeptember 28. - csütörtök
Soha, senkinek 10:00 Jurányi Ház

A IV. Tantermi Színházi Projekt részeként.   

2017 szeptember 27. - szerda
Mulatság 19:00 Thália Színház
2017 szeptember 24. - vasárnap
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2017 szeptember 23. - szombat
A gyáva 15:00 Biatorbágy
2017 szeptember 21. - csütörtök
A gyáva 12:00 Budapest
2017 szeptember 19. - kedd
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2017 szeptember 18. - hétfő
A gyáva 10:00 Vác
2017 szeptember 17. - vasárnap
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
2017 szeptember 16. - szombat
Testvérest 20:00 Szkéné Színház

17.00-tól felolvasószínház: A legboldogabb álom (Büchner Leonce és Léna című drámája nyomán.) Rendező Rába Roland.  A Színházak Éjszakája keretében. 

2017 szeptember 15. - péntek
Caligula helytartója 19:00 Szkéné Színház
2017 szeptember 14. - csütörtök
Soha, senkinek 10:00 Veszprém
2017 szeptember 12. - kedd
A gyáva 11:45 Szeged, Piarista Gimnázium
2017 szeptember 11. - hétfő
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2017 szeptember 10. - vasárnap
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház

Ötvenedik előadás! 

2017 szeptember 09. - szombat
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2017 szeptember 02. - szombat
Kutyaharapás 18:00 Jászai Mari Színház (Tatabánya)
2017 június 30. - péntek
A kézmosás fontosságáról 10:00 Budapest
2017 június 29. - csütörtök
A kézmosás fontosságáról 17:00 Komló
2017 június 27. - kedd
Testvérest 19:00

Feldmár Tábor. 

2017 június 24. - szombat
A fajok eredete 20:30 Fishing on Orfű
2017 június 23. - péntek
Nézőművészeti Főiskola 20:30 Fishing on Orfű
2017 június 18. - vasárnap
Nézőművészeti Főiskola 16:00 Tállya
2017 június 16. - péntek
Nézőművészeti Főiskola 20:00 Komárom
2017 június 12. - hétfő
Don Quijote 19:00 Pécs, Zsolnay Központ

A POSZT-OFF részeként. 

2017 június 08. - csütörtök
A kézmosás fontosságáról 18:00 Kecskemét
A gyáva 12:00
2017 június 07. - szerda
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2017 június 06. - kedd
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2017 június 05. - hétfő
A fajok eredete 19:00 Esztergom
2017 június 04. - vasárnap
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2017 június 03. - szombat
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2017 június 02. - péntek
A halottember 19:00 Szkéné Színház
A gyáva 10:45 Schiller Gimnázium, Pilisvörösvár
2017 június 01. - csütörtök
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2017 május 31. - szerda
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2017 május 30. - kedd
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2017 május 29. - hétfő
A gyáva 17:00 Pécs
2017 május 25. - csütörtök
Soha, senkinek 19:00 Csíkszereda
2017 május 24. - szerda
Vakság 19:00 Csíkszereda
Ady/Petőfi 13:00 Budapest
2017 május 22. - hétfő
A gyáva 19:00 Győr - Menház Színpad
2017 május 21. - vasárnap
A fajok eredete 20:00 Szkéné Színház
A fajok eredete 17:00 Szkéné Színház
2017 május 19. - péntek
Soha, senkinek 19:00 Szeged
Soha, senkinek 10:00 Szeged
2017 május 18. - csütörtök
Ady/Petőfi 11:00 Budapest
2017 május 17. - szerda
EztRád 19:00 Szkéné Színház
Soha, senkinek 13:30 Pécs
A gyáva 13:15 Veszprém, Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola
2017 május 16. - kedd
A gyáva 13:00 Győr
A gyáva 10:00 Győr
2017 május 13. - szombat
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
2017 május 12. - péntek
Vakság 15:00 Balassagyarmat

A Feldmár Intézettel közösen. 

2017 május 11. - csütörtök
A gyáva 11:00 Felsőtárkány
2017 május 08. - hétfő
Vakság 19:00 Katona József Színház
A gyáva 18:00 Thália Színház

A Feldmár Intézettel közösen. 

2017 május 07. - vasárnap
Testvérest 20:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2017 május 05. - péntek
A gondnok 19:00 Győr - Menház Színpad
2017 május 04. - csütörtök
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2017 május 03. - szerda
EztRád 19:00 Szkéné Színház
Soha, senkinek 13:00 Budapest
2017 május 02. - kedd
A gyáva 17:30 Veszprém, Lovassy László Gimnázium
A gyáva 13:00 Veszprém, Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola
2017 április 30. - vasárnap
Ma este megbukunk 19:00 Centrál Színház
Ma este megbukunk 15:00 Centrál Színház
2017 április 29. - szombat
A fajok eredete 20:00 Szkéné Színház
A fajok eredete 17:00 Szkéné Színház
2017 április 28. - péntek
A gyáva 12:00 Debrecen
2017 április 27. - csütörtök
Pletykafészek 19:00 Centrál Színház
A kézmosás fontosságáról 14:00 Rácalmás
2017 április 26. - szerda
EztRád 19:00 Szkéné Színház
A gyáva 14:00 Győr
2017 április 25. - kedd
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2017 április 24. - hétfő
Klamm háborúja 17:00 Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház
2017 április 23. - vasárnap
Kutyaharapás 20:00 Szkéné Színház
Kutyaharapás 17:00 Szkéné Színház
2017 április 22. - szombat
Testvérest 20:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2017 április 21. - péntek
A gyáva 19:30 Thália Színház

Háromszázadik előadás!

Nehéz 19:00 Szkéné Színház

Századik előadás! 

A gyáva 13:00 Noszlop
2017 április 20. - csütörtök
Mulatság 19:00 Thália Színház
A gyáva 12:00 Szolnok
2017 április 19. - szerda
Caligula helytartója 19:00 Szkéné Színház
Mario és a varázsló 17:00 Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház
2017 április 18. - kedd
A halottember 19:00 Szkéné Színház
Ady/Petőfi 13:15 Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet
2017 április 15. - szombat
Ma este megbukunk 19:00 Centrál Színház
2017 április 13. - csütörtök
W.S. Othello 19:30 Stúdió K Színház
Vakság 19:00 Katona József Színház
2017 április 12. - szerda
A kutya különös esete az éjszakában 19:00 Centrál Színház
A gyáva 12:00 Veszprém, Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola
2017 április 11. - kedd
A kézmosás fontosságáról 16:00 Mohács
Vakság 14:00 Győr
2017 április 10. - hétfő
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2017 április 09. - vasárnap
Don Quijote 20:00 Szkéné Színház
Don Quijote 17:00 Szkéné Színház
2017 április 08. - szombat
A kézmosás fontosságáról 20:00 Siófok
Soha, senkinek 17:00 Komló
2017 április 07. - péntek
Ady/Petőfi 13:00 Veszprém, Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola
2017 április 06. - csütörtök
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
2017 április 05. - szerda
Ma este megbukunk 19:00 Centrál Színház
Soha, senkinek 11:00 Szentendre, Petzelt József Szakközépiskola
2017 április 04. - kedd
A gondnok 19:00 Győr - Menház Színpad
A kézmosás fontosságáról 10:00 Kempelen Farkas Gimnázium
2017 április 03. - hétfő
Pletykafészek 19:00 Centrál Színház
Ady/Petőfi 13:00 Veszprém, Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola
2017 április 01. - szombat
Kutyaharapás 20:00

Deszka Fesztivál!

Egy élet háromszor 19:00 Budaörs
2017 március 31. - péntek
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
2017 március 30. - csütörtök
Egy élet háromszor 19:30 Rózsavölgyi Szalon
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2017 március 29. - szerda
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
Pletykafészek 19:00 Centrál Színház
2017 március 28. - kedd
Ady/Petőfi 19:30 Thália Színház
Mulatság 19:00 Thália Színház
2017 március 27. - hétfő
A gyáva 17:00 Kazincbarcika
Soha, senkinek 11:00 Baja
2017 március 26. - vasárnap
A gondnok 19:00 Győr - Menház Színpad
2017 március 25. - szombat
Testvérest 20:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2017 március 24. - péntek
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Budakalász
2017 március 23. - csütörtök
W.S. Othello 19:30 Stúdió K Színház
Vakság 19:00 Katona József Színház
2017 március 22. - szerda
A kézmosás fontosságáról 19:00 Székelyudvarhely
A kézmosás fontosságáról 11:00 Gyergyó
2017 március 21. - kedd
A kézmosás fontosságáról 19:00 Gyergyó
A kézmosás fontosságáról 14:00 Gyergyó
T 13:00 Pápa
A kézmosás fontosságáról 11:00 Gyergyó
2017 március 20. - hétfő
Kaiser TV, Ungarn 20:00 Szkéné Színház
A kézmosás fontosságáról 14:00 Gyergyó
A kézmosás fontosságáról 11:00 Gyergyó
2017 március 19. - vasárnap
Kaiser TV, Ungarn 20:00 Szkéné Színház
2017 március 18. - szombat
Ma este megbukunk 19:00 Centrál Színház
Ma este megbukunk 15:00 Centrál Színház
2017 március 17. - péntek
W.S. Othello 19:30 Stúdió K Színház
A fajok eredete 19:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)
Ma este megbukunk 19:00 Centrál Színház
2017 március 16. - csütörtök
EztRád 19:00 Komló
2017 március 15. - szerda
Egy élet háromszor 19:30 Rózsavölgyi Szalon
Egy élet háromszor 16:00 Rózsavölgyi Szalon
2017 március 14. - kedd
A fajok eredete 20:00 Komárom
Ma este megbukunk 19:00 Centrál Színház
A fajok eredete 17:00 Komárom
2017 március 13. - hétfő
Soha, senkinek 18:00 Thália Színház

A Feldmár Intézettel közös előadás. 

2017 március 12. - vasárnap
Slavomir Mrozek: Emigránsok 19:30 Stúdió K Színház
A gondnok 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2017 március 11. - szombat
A gyáva 19:00 Szendehely
2017 március 10. - péntek
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2017 március 09. - csütörtök
A halottember 19:00 Szkéné Színház
Klamm háborúja 17:00 Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház
2017 március 08. - szerda
A halottember 19:00 Pécs, Zsolnay Központ
Mario és a varázsló 17:00 Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház
2017 március 07. - kedd
A fajok eredete 19:00 Pécs
2017 március 06. - hétfő
A fajok eredete 19:00 Pécs
2017 március 05. - vasárnap
A kutya különös esete az éjszakában 19:00 Centrál Színház
Nehéz 15:00 Szkéné Színház
2017 március 04. - szombat
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2017 március 03. - péntek
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2017 március 02. - csütörtök
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
A gyáva 12:00 Pápa
A gyáva 09:00 Pápa
2017 március 01. - szerda
A gyáva 17:30 Győr
A gyáva 12:00 Pápa
2017 február 28. - kedd
Pletykafészek 19:00 Centrál Színház
Vakság 19:00 Katona József Színház
Soha, senkinek 13:15 Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
A kézmosás fontosságáról 12:00 Győr
A gyáva 10:15 Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
A kézmosás fontosságáról 10:00 Győr
2017 február 27. - hétfő
Mulatság 19:00 Thália Színház
2017 február 25. - szombat
Nézőművészeti Főiskola 15:00 Centrál Színház
2017 február 24. - péntek
Testvérest 20:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2017 február 23. - csütörtök
A kutya különös esete az éjszakában 19:00 Centrál Színház
Ady/Petőfi 12:45
2017 február 22. - szerda
A gyáva 19:30 Thália Színház
2017 február 21. - kedd
EztRád 19:00 Pécs, Zsolnay Központ
2017 február 20. - hétfő
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
Vakság 11:00 Lakatos Menyhért Gimnázium
2017 február 18. - szombat
A kézmosás fontosságáról 19:00 Pantomimteatern/Påfågeln (Stockholm)
2017 február 16. - csütörtök
A kézmosás fontosságáról 12:00 Budai Nagy Antal Gimnázium, Budapest
2017 február 15. - szerda
Soha, senkinek 19:00 Temesvár
Vakság 14:45 Veszprém, Lovassy László Gimnázium
Ady/Petőfi 13:30 Pécsi Leőwey Klára Gimnázium
2017 február 14. - kedd
Soha, senkinek 19:30 Thália Színház
2017 február 10. - péntek
Soha, senkinek 13:30 Cegléd
2017 február 09. - csütörtök
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2017 február 08. - szerda
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2017 február 07. - kedd
A kézmosás fontosságáról 14:00 Kőbányai Szent László Gimnázium
2017 február 06. - hétfő
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2017 február 05. - vasárnap
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
Kutyaharapás 16:00 Szkéné Színház
2017 február 04. - szombat
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
2017 február 03. - péntek
EztRád 20:00 Szkéné Színház

!20.00-kor kezdődik!

Klamm háborúja 17:00 Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház
T 11:00 Kempelen Farkas Gimnázium
A kézmosás fontosságáról 10:30
2017 február 02. - csütörtök
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2017 február 01. - szerda
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2017 január 31. - kedd
A gondnok 19:00 Győr - Menház Színpad
2017 január 30. - hétfő
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2017 január 29. - vasárnap
Ma este megbukunk 19:00 Centrál Színház
Mulatság 19:00 Szendehely
Ma este megbukunk 15:00 Centrál Színház
2017 január 28. - szombat
Mulatság 19:00 Thália Színház
2017 január 27. - péntek
Pletykafészek 19:00 Centrál Színház
Ady/Petőfi 11:00 Lakatos Menyhért Gimnázium
2017 január 26. - csütörtök
A gyáva 13:30 Cegléd
2017 január 25. - szerda
A gyáva 13:30 Pécsi Leőwey Klára Gimnázium
Soha, senkinek 12:45 Eger
2017 január 24. - kedd
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
Mario és a varázsló 17:00 Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház
A kézmosás fontosságáról 14:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
Soha, senkinek 11:00 Eger
2017 január 23. - hétfő
Slavomir Mrozek: Emigránsok 19:30 Stúdió K Színház
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
Vakság 19:00 Katona József Színház
Klamm háborúja 17:00 Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház
2017 január 22. - vasárnap
Testvérest 20:00 B32 Galéria és Kultúrtér

Bemutató!

2017 január 21. - szombat
Don Quijote 17:00 Erzsébetligeti Színház
2017 január 20. - péntek
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2017 január 19. - csütörtök
Vaszilij Szigarjev: Guppi 20:30 Szkéné Színház
A kézmosás fontosságáról 19:30 Thália Színház
Vaszilij Szigarjev: Guppi 18:00 Szkéné Színház
2017 január 18. - szerda
Pletykafészek 19:00 Centrál Színház
2017 január 17. - kedd
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2017 január 16. - hétfő
Ady/Petőfi 19:30 Thália Színház
2017 január 15. - vasárnap
Nehéz 19:00 Szkéné Színház
2017 január 14. - szombat
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
2017 január 13. - péntek
Pletykafészek 19:00 Centrál Színház
2017 január 12. - csütörtök
A kutya különös esete az éjszakában 19:00 Centrál Színház
2017 január 11. - szerda
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2017 január 10. - kedd
Caligula helytartója 19:00 Szkéné Színház
2017 január 09. - hétfő
19:00 Szkéné Színház
2017 január 08. - vasárnap
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2017 január 07. - szombat
Ma este megbukunk 19:00 Centrál Színház
A halottember 18:00 Szkéné Színház

!Változás: 18.00-kor kezdődik! 

2017 január 06. - péntek
Egy élet háromszor 19:30 Rózsavölgyi Szalon
Ma este megbukunk 19:00 Centrál Színház
2017 január 05. - csütörtök
Egy élet háromszor 19:30 Rózsavölgyi Szalon
2017 január 03. - kedd
Ma este megbukunk 19:00 Centrál Színház
2016 december 30. - péntek
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2016 december 29. - csütörtök
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház

Háromszázadik előadás! 

2016 december 28. - szerda
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Kassa
2016 december 19. - hétfő
Slavomir Mrozek: Emigránsok 19:30 Stúdió K Színház
Ady/Petőfi 12:00 Győr
Ady/Petőfi 10:00 Győr
2016 december 17. - szombat
A fajok eredete 19:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)
2016 december 15. - csütörtök
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2016 december 14. - szerda
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2016 december 13. - kedd
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2016 december 10. - szombat
A fajok eredete 19:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)
2016 december 09. - péntek
A gyáva 18:00 Budapest, Pagony Könyvesbolt
2016 december 08. - csütörtök
A gyáva 19:30 Thália Színház
A kézmosás fontosságáról 12:45 Telki
A gyáva 12:30 Kecskemét
2016 december 07. - szerda
Soha, senkinek 19:30 Thália Színház
A gondnok 19:00 Győr - Menház Színpad
2016 december 06. - kedd
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2016 december 05. - hétfő
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
Vakság 19:00 Katona József Színház
2016 december 03. - szombat
A halottember 19:00 Szkéné Színház
A halottember 16:00 Szkéné Színház
2016 december 01. - csütörtök
Nézőművészeti Főiskola 19:00 Centrál Színház
2016 november 30. - szerda
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2016 november 29. - kedd
Vakság 19:00 Katona József Színház
2016 november 28. - hétfő
A fajok eredete 19:00 Szkéné Színház
2016 november 27. - vasárnap
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2016 november 26. - szombat
Kutyaharapás 19:00 Jászai Mari Színház (Tatabánya)
2016 november 25. - péntek
Kutyaharapás 19:00 Jászai Mari Színház (Tatabánya)
2016 november 24. - csütörtök
A fajok eredete 19:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)
A kézmosás fontosságáról 14:00 Szeged
2016 november 23. - szerda
Soha, senkinek 16:00 Szentes
A gyáva 11:00 Zirc
2016 november 22. - kedd
A gondnok 19:00 Győr
2016 november 21. - hétfő
Kutyaharapás 19:00 Szkéné Színház
2016 november 18. - péntek
A fajok eredete 19:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)
A kézmosás fontosságáról 15:00 Thália Színház
2016 november 17. - csütörtök
EztRád 19:00 Szkéné Színház
2016 november 16. - szerda
Nézőművészeti Főiskola 19:30 Centrál Színház
Ady/Petőfi 14:00 Komló
2016 november 15. - kedd
Ady/Petőfi 08:30 Kempelen Farkas Gimnázium
2016 november 14. - hétfő
Ady/Petőfi 19:30 Thália Színház
2016 november 12. - szombat
A gondnok 19:00 B32 Galéria és Kultúrtér
2016 november 10. - csütörtök
A kézmosás fontosságáról 21:00
T 16:00
2016 november 09. - szerda
EztRád 19:00 Szkéné Színház
A gyáva 12:15

Berzsenyi Gimnázium - Budapest

Soha, senkinek 10:45
2016 november 08. - kedd
A halottember 19:00 Szkéné Színház
2016 november 07. - hétfő
Don Quijote 19:00 Szkéné Színház
2016 november 05. - szombat
A hal nem hal bele 19:00
2016 november 04. - péntek
Kutyaharapás 19:00
2016 november 03. - csütörtök
A kézmosás fontosságáról 19:30
A fajok eredete 19:00
2016 november 02. - szerda
A fajok eredete 19:00 Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza)